Hizmet Sözleşmesi

~~TARAFLAR
Kartaş karaoğuzlar otomotiv san. mam. Tic.a.ş
Sözleşmenin bundan sonraki bölümünde kısaca "kartaş otomotiv" olarak anılacaktır.
Adres : konya devlet karaylu no: 185 balgat Çankaya Ankara
Vergi Dairesi : başkent
Vergi Sicil No : 5260052190

Müşteri : Bu sözleşmeyi, Kartaş otomotiv'in online satış bölümünde yapacağı başvuru esnasında onaylayan şahıs veya kurum. SÖZLEŞMENİN YÜRÜRLÜĞE GİRİŞİ VE SÜRESİ
Müşteri'nin Kartaş otomotiv'in web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.

BİLDİRİMLER
Kartaş otomotiv, müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresi veya GSM Numarası kullanacaktır. Bu adres ve GSM'in geçerli olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir.

Müşteri online kayıt esnasında ve/veya daha sonra Kartaş otomotiv'e bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. Kartaş otomotiv'e müşteri tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, müşteri Kartaş otomotiv'e hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.


ÜCRETLER VE ÖDEME
Müşteri, Kartaş otomotiv tüm servisleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri (kullanılan servis içeriğine bağlı olarak) ödemeyi kabul eder.

Kartaş otomotiv, servis ücretlerini, müşteriye sözleşme anında yazılı doküman, web sayfası veya e-posta yolu ile bildirmektedir. Kartaş otomotiv her türlü servis ücretlendirmesi ile ilgili düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Servis ücretlerinde gelecekte meydana gelebilecek değişiklikler, Kartaş otomotiv web sitesi ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşterinin Kartaş otomotiv servislerini kullanmaya devam etmesi, yürürlükteki sözleşme şartlarını ve geçerli ücret tarifesi üzerinden ödeme yapmayı kabul ettiğini belirtir.


Müşteri, sözleşmenin yürürlükte kaldığı süre boyunca, Kartaş otomotiv'e tahsilat için bildirdiği kredi kartı bilgilerinin güncelliğinden sorumludur. Müşteri, kredi kartının son kullanma tarihinin değişmesi durumunda, bu bilgiyi Kartaş otomotiv'e iletecektir.

Kartaş otomotiv, müşterinin kredi kartı hesabından tahsilat gerçekleştirilememesi durumunda, müşterinin ilgili servislerini askıya alma veya sözleşmeyi tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.

 

 

SÖZLEŞMENİN SONLANMASI
Kartaş otomotiv, müşteriye 5 işgünü önceden yazılı bildirim yaparak, bu sözleşmeyi sebep göstermeden sonlandırabilir. Bu durumda, müşterinin Kartaş otomotiv'e ödemesini önceden gerçekleştirdiği, ancak kullanımı gerçekleşmeyen servislerle ilgili ücretler, müşteriye iade edilir. Müşterinin bu sözleşmede veya Kartaş otomotiv Servis Şartlarında belirtilen şartları ihlal etmesi durumunda, Kartaş otomotiv, müşteriye sağlanan servisleri önceden haber vermeden sonlandırabilir ve sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, müşterinin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez. Müşterinin kredi kartından servislerle ilgili tahsilatların gerçekleştirilememesi durumunda, Kartaş otomotiv sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, müşterinin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez.
Müşteri sözleşmeyi dilediği anda, 5 işgünü önceden haber vermek şartı ile, Kartaş otomotiv'e yapacağı yazılı başvuru (posta, e-posta, fax) yolu ile sonlandırabilir.


ONLINE SÖZLEŞMENİN GEÇERLİLİĞİ
Müşterinin online başvurusu esnasında onayladığı bu sözleşmede zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler, Kartaş otomotiv'in www.kartasodeme.com adresine sahip web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşteri, Kartaş otomotiv servislerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır